компанія  новини  продукти  бібліотека  мапа 
 
 • 
 • 
 • 

Про компанію

Барекс — украіньска компанія, яка успішно працює на ринку програмного забезпечення більш ніж десять років. Продукти та рішення компанії працюють в енергетиці, телекомунікаціях, комунальній сфері.

Барекс спеціалізується на аналізу, проектуванні, розробці, впровадженні, супроводі програмних систем, що розроблені за індивідуальними вимогами закмовника «під ключ», надає послуги з інтеграції існуючих інформаційних систем.

Барекс впроваджує рішення для організації call-, контакт-центрів та IP АТС, використовуючи обладнання таких виробників, як Агат-РТ (Ольха), SynWay, AudioCodes та інших.

Компанія Барекс виконує технічну підтримку систем автоматизації телефонного обслуговування Oktell та Astrerisk.

«Інтелектуальні здібності» програмних рішень, що постачаються, дозволяють автоматизувати складні бізнес-процеси, оптимізувати часові та трудові витрати на вирішення таких питань, як збір статистичних відомостей, формування баз даних, автоматизована розсилка e-mail, icq та sms-повідомлень та багато іншого.

Ми не ділимо завдання на прості та складні, а застосовуємо весь свій технічний і інтелектуальний потенціал для їх вирішення. При виконанні проектів ми забезпечуємо повну документованість процесу, забезпечуємо подальший супровід та модифікацію за вимогою.

Останні проекти

SMS Performer, версія 1.0

SMS Performer - програмне забезпечення для вирішення завдань з організації двухсторонього автоматичного обміну СМС-повідомленнями згідно з встановленими правилами обробки.

IP-Terra, версія 1.0

IP-Terra - програмно-апаратний комплекс для вирішення завдань мониторингу стану об'екту. В якості об'екту моніторингу може виступати як житлове приміщення, наприклад, житловий будинок, так і промислове приміщення.

Всі продукти та рішення...

Останні новини

Випущено демонстраційну версію SMS Performer

Для ознайомлення з функціональними можливостями було випущено демонстраційну версію програмного забезпечення SMS Performer - програмного забезпечення для побудови систем автоматичного двостороннього обміну СМС-повідомленнями згідно з налаштованим правилами обробки.

Завдяки гнучким налаштуванням ПЗ може застосовуватися в банківській, торговій, комунальній, транспортній та інших сферах, для побудови систем автоматичного інформування, опитування, голосування, оперативного зв'язку, контролю за обладнанням та багато чого іншого. Докладніше...

Всі новини...

Барекс - Разом на крок попереду!

 © 2002-2009 Барекс
 Всі права захищено
This e-mail address is being protected from spambots, you need JavaScript enabled to view it  
Останнє оновлення: 26.04.2012